Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kapható olyan füzet, amiből a...

Kapható olyan füzet, amiből a lapok kitéphetők és lefűzhetők, de NEM spirál füzet?

Figyelt kérdés
Spirálban láttam már, de sima füzetben nem.
2016. aug. 23. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen! Tescoban is láttam már, de szerintem máshol is simán találsz.
2016. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi! A helyi papírboltban sajnos nem láttam, de akkor megnézem ezeket a nagyobb áruházakat. Még egyszer köszi a segítséget :)
2016. aug. 23. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Akár meg is kérdezheted az eladót a papríboltban. Attól, hogy nem látod, még lehet nekik.
2016. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, nem volt nekik.
2016. aug. 23. 18:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudtok olyan oldalt linkelni, ahol kapható ilyen füzet? Hiába keresem, nem találok sehol. Nem tudom, hogy milyen néven kéne keresnem, azt írom be, hogy füzet lefűzhető lapokkal, de csak spirál füzetetk mutat. Több webáruház teljes készletét végignéztem, ilyen paraméterekkel szintén csak spirál volt.
2016. aug. 23. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:
A szó szoros értelmében nem füzetek, mert jegyzettömbként vagy pótlapokként árulják őket, én szép borítóval nem is találkoztam még, mert ezek arra vannak, ha vonalas/kockás szép lapokat akar valaki, megveszi a tömböt, lefűzi és kész is. Szóval a tescoban az alsó polcon keresd a csúnya, low budget jegyzettömböt, az lesz az.
2016. aug. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!