Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyelvi előkészítős osztályba...

Nyelvi előkészítős osztályba elég angolra egy nagyalapú spirál füzet, vagy vegyek inkább többet is?

Figyelt kérdés

Nemsokára megyünk fel bőröndöt venni az Auchanbe. Úgy gondoltam, ha már ott vagyunk, megvehetnék pár füzetet is.


Lesz egy héten kb. 14 angolunk több tanárral, és nem tudom, hogy vegyek-e külön-külön füzetet a más-más tanárok óráira. Tehát, mégis hány füzetet vegyek?

És általában kérnek szótárfüzetet, vagy magad döntöd el, hogy szükséged van rá?



#angol #nyelvi előkészítő #szótárfüzet #spirálfüzet #több tanár #külön füzet #angolfüzet #nagyalapú
2013. júl. 11. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon kérnek, de hasznos lehet. Ha nem is az általánosban megszokott szótárfüzet, de egy sima füzet amibe a szavakat írod. Egy füzet szerintem kevés lesz, de nem vennék többet most, majd ha év közben betelik akkor veszel.
2013. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is nyelvi osztályba jártam, én külön füzetet vettem minden tanár órájára, szerintem úgy jobban nyomon követhető a dolog.
2013. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek, ment a zöld kéz! :)

#2! Én is külön füzetre gondoltam, mert más tanár, más tanítási stílus, és szerintem tényleg jobban átlátható lenne. :)

2013. júl. 11. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is két tanárom volt és két külön füzetet vezettem az órájukon. A szavakat mnidig a füzet végébe írtam, nem kértek külön szótárfüzetet. Sikerült az egy év alatt 4 spirál füzetet elfogyasztanom. De oszttálytársaim közül sokan csinálták azt, hogy a füzet eleje az egyik tanáré, a füzet vége a másiké és így nem kellett annyi cuccot cipelniük.
2013. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is több füzetem volt más-más tanárok óráira. Volt olyan, akihez 4 db A/4-es füzet kellett, volt olyan, aki több, mint 200 oldalnyi gyakorlást meg házi feladatot fénymásolt. Szerintem is több füzetet vegyél :)
2013. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okok, köszi az utolsó két válaszolónak is :)
2013. júl. 12. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!