Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelent egyetemen a szakmai...

Mit jelent egyetemen a szakmai gyakorlat (pénzügy és számvitel szak)?

Figyelt kérdés

Hogyan kell elképzelni?


Pénzügy és számvitel szaknál láttam, hogy fél év szakmai gyakorlatot kell teljesíteni. A kérdésem azokhoz szól, akik elvégezték már ezt.

Nekem kell kiválasztani, hogy hol?

És ezt "osztályozzák", hogyan teljesítem, vagy hogy hogy működik?

Előre is köszönöm!



2016. aug. 23. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Szakmai gyakorlat kb. mindenhol ugyan olyan. Az egyetem partnerséget létesít pár céggel. Kiválasztod, hova akarsz menni, a kiadott feladatokat elvégzed, bekapcsolódsz a cég munkaságába, van egy konzulensed, részletes beszámolót csinálsz a munkádról, azt az egyetemi tanár megnézi, értékeli, beszélget a cég összeköttetőjével, hogy mennyire volt jó a munkád. Aztán ez alapján kapsz egy jegyet. További részleteket az egyetem oldalán találsz, mindenhol van erre szabályzat, leírás.
2016. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!