Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Főiskolán vagyok végzős,...

Főiskolán vagyok végzős, pénzügy számvitel szakon banki specializáció szakirányon. Gyakorlati helyet vagy éppen munkahelyet keresnék, ezzel kapcsolatban kérnék tanácsot?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm is tanácsolta,hogy keressek már végzősként főállást ,de nem tudom,hogy ez gyakorlat nélkül lehetséges-e. Van 2 barátom akiket felvettek bankfiókba dolgozni nettó havi 186 ezer forintot megkapja az egyik.(elmondása szerint kkvzik és protekcióval került be) Gyakorlatra is jelentkeztem, jelezte a CIB bank,hogy fel is venne csak éppen az utazási költségemet nem állják, ami meg kb havi 60 ezer forint lenne. A gyakornoki pénz meg minimálbér volna.

2016. febr. 4. 18:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!