Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mitcsinaljak? Most megyek 8...

Mitcsinaljak? Most megyek 8 osztalyba de azt hogy csinaljam hogy mindig tanuljak mert ahogy ismerem magam mikor rosz kedvem van nem tanulok meg ráhagyom ezeket akarom elkerülni.

Figyelt kérdés
Mitcsinaljak hogy ne nyafogjak a tanulásnak meg az iskolának? Hogy legyen kedvem a tanulashoz mikor nem érdekel es nincs kedvem hozzá? Ja es heti ketszer fogok matektanarhoz menni de tudom hogy muszaly jarni hogy tudjam a matekot de nem szeretek.
2016. aug. 24. 12:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Angolhoz is kéne tanár mert nem tudok semmit . De nem akarok
2016. aug. 24. 12:46
 2/3 anonim ***** válasza:

erre nincs módszer, ez elhatározás és kitartás kérdése

neked kell motiválnod magadat

amikor nincs kedved tanulni, gondold végig, hogy ez miért fontos és mit szeretnél elérni

minden segítséget megkapsz, de ha nem használod ki, csak pénzkidobás

keresd meg a számodra leghatékonyabb tanulási módszert és ne add fel, ne kezdj el hisztizni


eleinte biztos nem lesz könnyű, de ha már látod az eredményt és lesznek sikerélményeid, egyre jobb lesz, hidd el

minden csak rajtad áll, még bármit elérhetsz, de ne halogasd és ne az év közepén találd ki, hogy neked jobb jegyek kellenek, mert az már sokkal nehezebb lesz

kezdődik az új év, itt a lehetőség

szóval kitartást :)

2016. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. Van valami elképzelésed hogy „mi akarsz lenni ha nagy leszel”?? Engem ez „motivál”. Kitűztem magam elé egy célt. Bizonyos tantárgyakból szeretnék 5-ös lenni és tudom hogy csak tanulás kérése. Én több -féle -képp szoktam tanulni. Pl.: a törit vagy a bármit amit magolni kell akkor azt úgy szóltam csinálni, hogy leülök egyből suli után mikor haza érek és elkezdem tanulni egy résztét már tudom akkor ki megyek eszek egy almát vagy iszok vagy megnézem a facebookra de csak 10-15 percig utána meg a másik felét.És utána megint elmegyek csinálok valamit és az egészet megtanulom, megjegyzem.Ennyi max. 1 órát szokott igénybe venni ha jó kedvem van Ha rossz akkor eltart 2 óráig de így megmaradt bennem. DE van úgy hogy ami írásbeli hogy közben zenét hallgatok. Se van amit évekig -id tanulhatnák de nem marad mr5. EZt ki kell tapasztalni.Én még talán annyit hogy mindig egyből tanulj mert akkor esetleg amit az órán mondtak még megmarad és ki tudod egészíteni. De a neten van több féle módszer hogy tanulj és ne und meg. Nekem ezek váltak be és így nem unom mr5. Pedig nem szeretek tanulni de így 8.ba muszály lesz. Majd írj hogyha megtaláltad szt a módszert amivel nem unod mr5
2016. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!