Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitel 2-nél ez mit jelent?

Diákhitel 2-nél ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Kitöltöttem a nyomtatványokat elektronikusan, rányomtam a mentésre. Majd csak egy e-mailt kaptam.


A tanulmányi rendszeren keresztül kitöltött Diákhitel Hitelszerződés mentésre került. Az elmentett adatlap végleges leadásához kérjük, látogasson el az intézményi átvevőhelyre, ahol ellenőrzik személyes adatait!


Tehát eddig úgy néz ki, jól csináltam. Na de honnan tudom kinyomtatni az adatlapot? Semmi nyomát nem találom.


2016. aug. 24. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell kinyomtatnod. Az igénylőlapot és a szerződést ott helyben fogják nyomtatni.
2016. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát elmegyek egy átvevőhelyre és ott elintézik nekem? Az átvevőhely pedig bármi lehet a listából, ugye? (posta, bank, felsőoktatási intézmény)
2016. aug. 24. 17:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Illetve miért írják egyszer azt, hogy átvevőhely, másszor pedig, azt hogy leadási hely?
2016. aug. 24. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak a felsőoktatási intézmény (amelyik foglalkozik ilyesmivel), és a DH személyes ügyfélszolgálat tudja biztosan az így leadott igénylést kezelni. Bankok, posta, stb. nem igazán, nincsen hozzáférésük az adatokhoz.


A két megnevezés ugyanaz.

2016. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm e segítséget!
2016. aug. 24. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!