Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy találhatnék fiatalabb...

Hogy találhatnék fiatalabb gyereket akit korrepetálhatnék?

Figyelt kérdés

Ez a munka nagyon tetszik és olyan szempontból is jó, hogy nem kötött hogy melyik napon stb...

Még sulis vagyok de ez egy nagyon jó ötlet és érdekel is

Minden tantárgyból jó vagyok és kitűnő tanuló egy erős suliban

Nem igazán tudom hogy hogy lehetne ezt elkezdeni

Előre is köszi :)


2016. aug. 27. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehol. Ez egy nagyon felelősségteljes munka, még a képzett tanároknak se sikerül mindig (éppen ezért lenne szükség kiegészítésre ugye). A szülők nem fogják egy még iskolásra bízni a gyerekük oktatását. Diákmunka se lehetne ilyen dolog. Átmehetsz a haverodhoz együtt tanulni, segíthetsz neki, de az nem korrepetálás.

Most neked még fontosabb a saját tanulmányod, plusz élvezd ki a fiatalkort, amíg lehet. Ha tényleg érdekel, végezd el a pedagógus képzést, és menj általános iskolába tanítani.

2016. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? és mekkora gyerekeket korrepetálnál? tegyél ki a környékeden lévő sulikban hirdetést , mindenhol van ilyen üzenőfal, ahova ki lehet rakni papír alapon a hirdetésed , sokan vannak, (diákok) akik megrettennek a "rendes" tanártól, ( tudom mert hozzám így jönnek, be vannak szarva az első napon :)), vonzó lehet hogy nem vagy tanár, nem félnek annyira, meg térképezd fel mennyibe kerül a környéketeken a tanári korrepetítor, árazd alá, de nagyon ne mert akkor komolytalan leszel,
2016. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!