Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A középsuli mennyire durva?

A középsuli mennyire durva?

Figyelt kérdés

Főképp olyanok válaszát szeretném akik most közép suliba járnak.Szóval az érdekelne hogy a közép suli mennyire durva? A volt tanáraim meg mindenki már annyit mondta hogy mennyire nehéz meg ott majd tényleg tanulni kell meg a tanárok halálra fognak szivatni meg minden hogy már komolyan keztem elhinni.....és most tökre félek hogy a sport és tanulás mellett semmi szabad időm nem lesz....persze lehetne hogy leszarom az egészet 😁 de azért ez már kicsit érdekel....és nem igazán vagyok az a típus aki minden nap tud sok órát tanulni meg a tanárok kis kedvence.....

Szak gimnáziumba megyek info szakra


2016. aug. 28. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Nem fognak nagyon szivatni. :)

Kell tanulni napi 1-másfél órát.

Biztos marad szabadidőd tanulás és sport mellett.

L21

2016. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minket is ezzel riogattak 8.-ban(mivel az osztály nagy rész elég lusta volt), hogy 'na majd a gimiben meglátjátok, hogy tanulnotok kellett volna itt is'.:) Egy tanár miért szívatna? Persze közöttük is vannak hárpiák, de nem céljuk, hogy kikészítsenek. Én sem vagyok a szorgalom mintaképe és néha nehezen vettem rá magam a tanulásra is, de mégis jó volt az átlagom és azóta le is érettségiztem. Naponta 2-3 órát tanultam(pénteken és szombaton nem volt jellemző), dolgozatra előfordult, hogy többet is, de sosem szakadtam meg. Szabadidőm is volt rendesen.
2016. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eléggé túl van misztifikálva.

Elit gimnáziumba jártam. Ott voltam órákon, nagyjából megírtam a házikat és dolgozatokra tanultam 1-2 órát (ez kb hetente 2-3 óra tanulást jelentett). Igaz, kitűnő nem voltam, de 4,3-nál sosem volt rosszabb az átlagom.

Szaközépben meg ennél jóval normálisabbak az elvárások (értsd: nem kell sok, felesleges lexikális adat, hanem csak egy általános műveltséget várnak el).

2015-ben érettségiztem, most jogi karra járok.

2016. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!