Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire durva egy egyetemi...

Mennyire durva egy egyetemi gólyatábor?

Figyelt kérdés
Még nem döntöttem el, hogy menjek-e. Az a helyzet, hogy az alkoholt mindig is utáltam, nem szeretek inni. Szerintetek jól érezném magam? Szeretek ismerkedni, barátkozni, viszont nem vagyok az a bulizós fajta.

2016. aug. 3. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Annyira durva, amennyire belemész a dolgokba. Azért általában van ott annyi ember, hogy megtaláld a hozzád hasonlót. Feltehetőleg nem te leszel az egyetlen olyan, aki nem nagyon akar inni.
2016. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is voltak olyanok, megtalálták ők is a társaságot. De majd megváltozol! :D Hidd el kedvet fogsz kapni hozzá, a csapatért mindent! :D

(Ezért jó a csoportversenyek nálunk első este :D)

2016. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 coolbitch válasza:
A gt arról szól, hogy bulizz és ismerkedj. Feladatokat kell megoldanotok, amelyek többségében inni "kell". Emellett minden este hatalmas bulik vannak. Mi értelme van menni, ha nem veszel részt ezekben? Ne legyél part pooper és csapassad neki...NE HAGYD KI
2016. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!