Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem laptop nélkül, lehetsé...

Egyetem laptop nélkül, lehetséges?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy milyen szakon vagy és hogy a laptop alatt kizárólag a hordozható PC-t érted vagy az asztali gépet is.
2016. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Leendő szakod ismeretének hiányában azt mondom, hogy az azért kellhet, hogy egy számítógép napi- közel napi szinten ott legyen veled, de nem szükséges kifejezetten laptopban gondolkodni, ha egyébként van egy asztali géped.
2016. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Logisztikai mérnök szak.

Asztali gépem van. Kifejezetten csak alaptopra értettem.

2016. aug. 29. 09:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben egyáltalán nincs szükséged külön laptopra.
2016. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szerettem a laptopot, mert kollégista voltam és hétvégente hazajártam. Az otthon maradt asztali gép viszont nagyon elavult már, így mindig hazavittem magammal a sajátom. De hét közben nem hurcoltam magammal,
2016. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elavult? Ezt nem igazán értem. Ugyanazt tudja szerintem. Út közben nem használnám. Órákra lapokkal megyek (kényelmesebb nekem). De köszönöm a választ.
2016. aug. 29. 14:13
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Elavult" alatt nem arra gondoltam, hogy maga az asztali gép léte, hanem konkrétan az én asztali gépem akkor volt 5 éves, mikor az egyetemre mentem (és újkorában sem egy csúcsgép volt), így nekem jobb volt hazavinni a laptopot. Főleg, mert informatikusnak tanultam és nem kellett két helyre feltelepíteni meg másolgatni a használt fejlesztőkörnyezetet.


De a kérdésre válaszolva, el lehet lenni laptop nélkül is.

2016. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így már értem. Köszönöm!
2016. aug. 29. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!