Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges ilyen?

Lehetséges ilyen?

Figyelt kérdés

Vettem egy Lenovo Ideapad 100 nevű laptopot amin főleg játszani szeretnék és eddig nem is csalódtam benne.

Minden játékot ki tudtam próbálni amit valaha is akartam.

(CS:GO,GTA IV,Splinter Cell Conviction stb.)

Adatai:

CPU: Intel Corei3-5005U @ 2.00GhZ

RAM: 4GB

GPU: Intel HD Graphics 5500

Mikor játszom ugye köztudott hogy melegszik a gép, de én néha attól félek hogy nem tud annyira hűteni és "megolvad" valami ott benn. Lehetséges ilyen?

Játék közben (pl.: CS:GO vagy GTA IV ahogy mondtam)számomra nagyon jó fps-t tudtam mérni CS:GO-nál folyamatosan 60fps felett GTA 4-nél 40-50 fps-t.

Tehát nem szaggatnak össze vissza.

Szóval az a pontos kérdésem hogy lehetséges e az hogy "megolvadjon" vagy hasonló dolog történjen oda bent?

A válaszokat köszönöm :D

(tudom a laptop nem játékra van de nekem ez a laptop megfelel erre :D)



2016. aug. 25. 12:58
 1/3 Amarok Tonrar ***** válasza:

"Szóval az a pontos kérdésem hogy lehetséges e az hogy "megolvadjon" vagy hasonló dolog történjen oda bent?"


Igen, de mi lenne ha egy programmal mérnéd játék közben a hőmérsékleteket?

2016. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Ahogy #1 írta, írasd ki játék közben a hőmérsékleteket, pl. MSI Afterburner-rel.

Ha 70° alatt marad, akkor szerintem nem lesz gond.

Egyébként a processzor vagy videokártya-chip sokszáz "lábának" egy-két forrasztása szokott magas hőmérséklet esetén elengedni, ami miatt nem kapcsol be mondjuk a gép.

2016. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2.De az már nagyon magas hőfok esetén,laptop esetén meg még magasabb a határ.
2016. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!