Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Törölték a jogviszonyomat az...

Törölték a jogviszonyomat az egyetemen, mert nem tudtam teljesíteni a kreditet, viszont nyújtottam be egy kérelmet, hogy folytathassam a tanulmányaimat, orvosi papírral igazoltam az indokomat is. (többi lent)?

Figyelt kérdés
Szerintetek van rá esély, hogy folytathassam ott ahol abbahagytam? Beléptem a neptunba, és ott az van, hogy a következő félévemnél a státusz "új". Ez mit jelent? (Fordultam már a T.O-hoz, de ahány ügyintéző annyi féle válasz) Légyszi az válaszoljon aki biztosat tud írni! Nagyon köszönöm!
2016. aug. 29. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy új, és még nem bírálták el. Várd ki, amíg adnak rá választ, az nem egyik napról a másikra megy. Megjósolni elég lehetetlen a választ, mert nem ismerjük a részleteket. Ha megfelelő indokod van rá, akkor engedélyezni fogják a továbbtanulást, ha nem, akkor nem.
2016. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!