Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudok tantárgyat felvenni...

Nem tudok tantárgyat felvenni a Neptun rendszerében. Valaki tud segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ma reggel aug. 29-én reggel 8:00-tól lehet felvenni tárgyakat, de én nem tudom megnyitni a tantárgy listát. Aktivizáltam az ügyintézés fülön a beiratkozáson és tartozásom sincs. Mindent úgy csinálok (elméletileg), ahogy leírták, mégsem ad ki semmit.
2016. aug. 29. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor belépsz a tárgyfelvétel fülbe, akkor beállítod, hogy melyik félév? Mert nekem, illetve csoporttársaimnak is automatikus a következőt dobja ki, nem az aktuálisat (ahol nyilván még semmilyen tárgy nincs). 2016/17/2 van beállítva, pedig 2016/17/1 el. Ez nálad?
2016. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, be van állítva az aktuális félév is.
2016. aug. 29. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor csak a neptunnak a szokásos vacakolása. Gondolom azt is beállítottad, hogy tárgytípus- mintatanterv tárgyai, mellette pedig mintatantervek: és akkor a szakod neve. Egyebet nem lehet beállítani, ha aktiváltad magad.
2016. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mindent megtettél amit az előző két válaszoló írt (ezek a leggyakoribb hibák), és mégsem látod a tárgyakat, írj a TO-nak. Corvinusos ismerősöm járt kb így, ott a TO elfelejtett betenni egy pipát és ezért nem látták a tárgyakat.
2016. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!