Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Új iskolába megyek és kéne...

Új iskolába megyek és kéne valami jó dal, amit elénekelhetnék az osztályomnak (mert meg fognak kérni, hogy nézzék meg milyen a hangom). Lány vagyok. Ötletek ( többi lent)?

Figyelt kérdés
Most hetedikbe megyek ének-angol szakra, Új iskolába (egyébként Erdélyből érkeztem Budapestre). Már Bementünk a szüleimmel az iskolába is. Véletlenül ott volt egy ének tanárnő aki meghallgatott es azt mondta szép hangom van (Michael Jackson-tol Énekeltem a heal the wlord-ot). Most abban kérném a segítségeteket hogy írjátok le egy olyan dalnak a címét amit szerintetek érdemes egy új osztály előtt elénekelni. Ha lehet inkább Michael Jackson-tol legyen. (Már gondolkodtam a Man in the mirror-on, de nem vagyok benne biztos, lehet tudtok jobbat.) De lehet más is, ha semmi nem jut eszetekbe. Csak ragaszkodok hozzá mert rajongója vagyok meg ezenkívül Ő olyan nekem mint egy védelmező!! ❤❤❤❤❤❤❤ Előre is nagyon köszönöm a kedves válaszadóknak a válaszokat!

#bizalom #Michael Jackson #új iskola #éneklés veszünk új osztály
2016. aug. 30. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kb mindegy mit enekeksz ha szep hangod van!!! Nyugodtan enekelj Michael Jacksont, ha szereted, mert akkor legalabb egybol megtudjak, hogy milyen astilusod, mit szeretsz.

Gondolom nem nepzenei szak, mert akkor ugye kotelezo lenne azt enekelni.

2016. aug. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy népzenei szak azt nem tudom már, de a népdal már megvan. :) köszönöm a biztatast😊!!!! Es a választ is!
2016. aug. 30. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy :) én is nagy rajongója vagyok MJ-nek.

Szerintem is énekelj tőle nyugodtan, egy csomó klassz száma van , én valamelyik nagyon híres számát választanám amit biztos hogy mindenki ismer.

2016. aug. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi😊! Akkor azt hiszem marad a man in the mirror, csak ma elgyakorolom többször is, mivel holnapra kell! Köszönöm a választ! ❤
2016. aug. 31. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!