Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatáborba megyek, gáz...

Gólyatáborba megyek, gáz lenne ha csak hosszú nadrágban / farmerban lennék?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy nem szeretem a rövidnadrágokat, inkább hosszú farmer párti vagyok, csak hosszú farmerem van, és ugye most lesz a gólyatábor, és félek hogy csak én leszek egyedül hosszú nadrágban. Emiatt nem cikizhetnek, vagy valami? Bár gondolom az értelmi szintjük nem olyan alacsony hogy cikiznének emiatt, csak kicsit frusztrál ez a dolog. Egyébként fiú vagyok.
2016. aug. 30. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom gimis gólyatábor.


Nem hinném, hogy cikiznének amúgy. 15 évesen azért ennél több esze van az embereknek :) (Remélem!)

Ha vígasztal: én is abban voltam végig, anno 5 éve, lányként és senkinek fel sem tűnt, nemhogy cikiztek volna.. :D Szóval nyugi.

2016. aug. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyetemes gólyatáborról van szó.
2016. aug. 30. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet megkérdezik, hogy nincs-e meleged, de azon kívül nem éppen azzal foglalkozik egyetemen az ember, hogy haver rajtad miért csak hosszú nadrág van. Ez már felnőttek világa részben, így nem nagyon van cikizés se.
2016. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez meglepett, akkor. Nem gondoltam, hogy kvázi felnőtt embereknek ilyen piszlicsáré problémái vannak a gólyatáborral kapcsolatban :D


Chill. Egyetemes gólyatáborban is cska hosszúban voltam, és ott se vette észre senki!


Jó szórakozást! ;)

2016. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát jó, igazából annyira nem érdekel, nekem legalább van egy jó stílusom, míg más felvett magára egy 500 ft-os ázsiás rövidnadrágot. #joke :D
2016. aug. 30. 22:07
 6/7 anonim válasza:
Ne legyen ekkora arcod, senki nem tűri meg az egyetemen az ilyet és túl népszerű sem leszel. Ajánlatos visszavenni.
2016. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Látom a szarkazmus nem ment át..sajnálom.
2016. aug. 31. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!