Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri elmenni a gimis gólyatá...

Megéri elmenni a gimis gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Könnyen barátkozok, de a barátaim nagy része nem megy, mert szerintük rossz lesz. Az osztálytársaim ismerem, de nem vagyok mindegyikkel jóba, mert nem mindegyikük annyira barátságos.

Az évfolyamtársaimat meg nagyon szívesen megismerném.

De félek, hogy a legjobb barátaim nélkül unatkoznék. :/

A gólyatábor egyébként 2 napos lesz, szóval nem lesz valami hosszú.


Esetleg van valami tanácsotok a gólyatáborra, ha elmegyek?

15/F



2016. aug. 24. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem jó ötlet elmenned, főleg így, hogy azok, akik már eleve a barátaid az osztályból, nem mennek. Így lesz lehetőséged megismerni a többieket is, nyitni feléjük, és ki tudja, lehet, hogy átértékelődik benned pár ember és jó kapcsolatok indulnak el. De ha nem is lesz ez, akkor is jó móka. Nálunk a gimis gólyatábor tele volt vicces és jópofa játékkal meg feladattal, nagyon jól szórakoztunk.
2016. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
89%

Én tegnap jöttem meg a gólyatáborból (szakgimnázium).


És mi az idő 80%-ában a 10.-esekre voltunk bízva, éjfélkor mikor mentünk át a koleszba aludni (3 órát sikerúlt) akkor is velük mentünk. Rengeteg szivatás volt, először találkoztam az osztálytársaimmal de neten már beszéltünk.


Ha ismertem volna már őket akkor is megérte volna elmenni, ez egy nagyon zsír dolog ahol a rengeteg szivatás közöt is mindenki jó lérzi magát. Megérné elmenned.

2016. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!