Holnap suli?

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 07:54
 1/7 anonim válasza:

Igen, sajnos...

:((((((((

2016. aug. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk csak jövőhéten. Bibibi
2016. aug. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

:D

Még jó hogy eszedbe jutott :D

2016. aug. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi hátrányod nem lesz belőle. :) Mindenki túlélte a sulit, egyszer vége lesz. Nagy részben hozzájárul majd ,hogy milyen munkát fogsz végezni a jövőben. Úgyhogy ne negatív dologként fogd fel. + a kortársaiddal lehetsz, lehet hülyéskedni,barátkozni. Jobb , mint otthon ülni .
2016. aug. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Minden év elején megígérem,hogy most jó tanuló leszek,azt év végén azon paráztam,hogy átmegyek-e,mert egy könyvet nem nyitottam ki otthon. :D

Remélem mostmár tényleg összekapom magam. :D

2016. aug. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem meg ma tanévnyitó van. :(
2016. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Minden év elején megígérem,hogy most jó tanuló leszek,azt év végén azon paráztam,hogy átmegyek-e,mert egy könyvet nem nyitottam ki otthon. :D

Remélem mostmár tényleg összekapom magam. :D


Én is így voltam sajnálatos módon, de még mellé társult 1-2 nagyobb gond is.

Aztán elkerültem egy szakképző iskolába, ahol utolsó évben rájöttem, hogy nekem az ég világon nincs itt semmi keresnivalóm.

Meg még kérdezgettem hasonló kérdéseket magamtól.

Persze azalatt a 3 év alatt rengeteget fejlődtem.

Most én nagyon várom a sulit, és én is várom, hogy vége legyen, de nem úgy mint kisiskolásként.

Szóval szedd össze magad, ne keresgélj kifogásokat, mert te bánod meg, ne félj magadtól. Te is egy okos ember vagy, csak tudod, a környezet hatására elhiszed magadról is, így azzá válsz. Szóval kezdésnek ülj olyan mellé, akivel tudod, hogy nem fogsz beszélni az órán, vagy egyedül(ezesetben a tanárral beszéld meg, és indokold meg.)

Csak is te vagy a fontos, s mindig mérlegelj, mi éri meg jobban, tanulni, vagy "játsszani/hülyülni stb..", melyiknek veszed hasznád 10 év múlva, vagy 1-2 éven belül.

Meg ezt mondom mindenkinek, aki nem akarja bejárni azt az utat, amit én jártam meg, nehéz vissza jönni, én is épp hogy csak, de persze hozzáteszem, hogy nincs lehetetlen, csak tehetelen :D


18f

2016. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!