Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki leforditaná angolra?

Valaki leforditaná angolra?

Figyelt kérdés

Megkérnék szépen valaki sürgösen fordítsa le angolra,mert én németet tanulok,de ez a szöveg angolul kell

Bocsánat a

helyesírásért

Kedves Tanarno,

Az én nyaram nagyon hosszu volt .Sok minden történt velem.Ahogy meg kezdodött a nyar jöttek hozzam az osztalybol a fiuk.A fiukkal ettünk pizzat és jatszottunk.Sokat segitettem apumnak és anyumnak. Többször voltunk a hegyekben. Voltunk fürödni a medve toba, ott szereztem sok baratot. Hazajottunk Szovatarol és mentünk satorozni . Ott sütöttunk hust. Voltunk Magyarorszagon es ott elmentunk a vidam parkba. Hazajottunk és neki fogtam tanulni . Voltam bibliai héten ott énekeltünk, tanultunk és filmet néztünk !



2016. szept. 1. 20:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!