Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mentek a Károli jogi kar...

Ti mentek a Károli jogi kar évnyitójára?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy kötelező-e a részvétel és a tárgyfelvétel is aznap van, szóval én arra gondoltam, hogy nem megyek, csak nem tudom, hogy ez mennyire kellemetlen.

2016. szept. 2. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Én leszek a sztárvendég!


Üdv!


Kasza Tibi!

2016. szept. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. :( Félek, hogy nem érek haza a tárgyfelvétel kezdetére és lemaradok a jó helyekről.
2016. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sziasztok, én is oda fogok járni nem kötelező csak az első éveseket tudják ilyenekkel behúzni. Én sem megyek szerintem felesleges, mondjuk ha akartok egy pár információt megtudni akkor érdemes elmennetek. Igazából csak az egészségügyiseknek kötelező ott esküt tesznek azért :)
2016. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Milyen infókat mondanak? Vannak fontos dolgok az iskolával kapcsolatban?
2016. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nem :DDDD majd a csendes napon többet mondanak
2016. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Mi az a csendes nap és mikor van? Mert a suli honlapján nincs kint a tanév rendje részeb, még a közelgő események között sincs.
2016. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs olyan, hogy csendes nap...:D
2016. szept. 3. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!