Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdmenedzsment vagy pénzügy...

Gazdmenedzsment vagy pénzügy a corvinuson?

Figyelt kérdés

Eddig a pénzugy vonzott de mindenki azt mondja hogy unalmas lesz, én pedig olyan munkát szeretnék majd ahol azért emberekkel is kell foglalkoznom.


A gazdalkodás és menedzsmentben az vonz, hogy én is szeretnék majd vállalkozást és itt felkészítenének az alapítására/vezetésére, de itt nem tanulnék nagyon befektetésekről ha jól gondolom.


A pénzügyben az vonz, hogy szeretnék majd tőzsdén is befektetni vállalatokba, de itt meg szerintem nem tanulnék vállalat vezetést stb.



Tehát összefoglalva: a végső cél hogy vállalato(ka)t alapítsak, irányítsak és közben tőzsdézni, befektetni is megtanuljak



2016. szept. 2. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
szerintem gazdalkodás és menedzsment, mindkettővel gazdag leszel, de a másiknál lenne főnököd, és a felső 10ezerbe csak úgy kerülhetsz be, ha nincs főnököd
2016. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Hmm mindkettő,de inkább pénzügy vagy szerintem gazdasági elemző Bsc aztán rátolsz egy pénzügyi matekos MSc-t vagy Vezetés/szervezés MSc és egy MBA-t.

Plusz kezdj el sikerkönyveket olvasni,vedd magad körbe olyan emberekkel akik akarnak valamit az életben,és nem csak el vannak,ergó ne csak a beb..szás és elvagyunk az egyetemen embereket keresd hanem azok akik mindig ötletelnek.

Miről ismered meg a sikeres fiatalokat?

Ötletekről beszélgetnek.

Miről az átlagosat és a sikertelent?

,,Te tegnapi buliban olyat hánytam,iszonyat beb_sztunk,holnap megint megyünk".

Na pont őket kerüld,majd belőlük kerül az átlagos aki nem,hogy gazdag nem lesz de talán fog keresni 200e nettóba.

2016. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A gazdelemző sajnos nem játszik :/. Pénzügyön megtanítanak vállalatvezetésre?



Vagy ha úgy csinálnám hogy gazdmen utána pénzügy msc + MBA ? Ezesetben Penzugy msc-t és MBA-t mennyi idő alatt tudnám elvégezni?

2016. szept. 3. 17:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem pénzügy bsc,msc és MBA.

De mi a baj a gazdelemzôvel?

2016. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!