Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » AZ OKJ-szakmákról és egyetemi...

AZ OKJ-szakmákról és egyetemi végzettségekről mióta van állami / központi nyilvántartás?

Figyelt kérdés

már ha van ... de én úgy tudom h igen. csak pontosan hogy van ez?

miket tartalmaz, milyen szintű és jelélegű végzettségeket és melyik évtől kezdve?

(tehát h Tóth Józsi pl 2004-ben végzett ilyen-olyan OKJ-számos ápolóként)


2016. szept. 3. 11:45
 1/4 A kérdező kommentje:
én annyit tudok, h az 1998-as diplomáról még az egyetemnek sincs nyilvántartása mert próbáltam kérni tőlük papírokat, és elkezdik küldjem el a leckekönyvet mert náluk aztán semmi nincs, csak talán 2006-tól létezik ez ha jól emlékszem, na de nem tudom, ez lenne a kérdésem :)
2016. szept. 3. 11:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Van nyílvántartás már a kezdetektől, csak ugye ezeket nem fogják kiadni bárkinek...
2016. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van az estis/levelezős képzésekről is nyilvántartás?
2016. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

azt kizártnak tartom. amiko r még se informatika se semmi, akkor sztem max helyben jegyezték a kiadott diplomákat.

na de állítólag ma már központi elektronikus nyilvántartás van a diplomákról is meg az OKJ-kről is. ÁLLÍTÓLAG .... a kérdés h pontosan mikortól és pontosan mire terjed ez ki, milyen adatokat tartalmaz?

2016. szept. 4. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!