Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Motivacio a tanulashoz?...

Motivacio a tanulashoz? Manger szeretnek lenni amugy nehez tanulni annyit rovid az elet sajnos ezert valaki tanul sokaig akkor kb (28 eves koraig) el cseszte a huszas eveit a fiatalsagot (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Most vagyok 8. Osztalyos es kene motivacio nagyon jo smi eszembe jot mikor nem akarok tanulni ,attol felek hogy nem tudom majd lazan es jol shogy egy fiatal huszas evekben jaro ferfinak kell eltolteni az eletet meg ezt hozza teszem

2016. szept. 4. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legyen az a motivációd, hogy ha tanulsz, és fogsz tudni rendesen írni, akkor mások fogják tudni értelmezni, amit leírtál, mert így néhány helyen még a szavakat sem értem, a mondatszerkezet meg aztán végképp nincs meg.
2016. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A manger az jászol angolul, szerintem most is lehetsz, csak szórni kell magadra egy kis szénát.
2016. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért rossz a billenytűzetem
2016. szept. 4. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!