Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Regionális és környezeti...

Regionális és környezeti gazdaságtan mesterszak Bejuthatok rá?

Figyelt kérdés

Gondoltam már, hogy itt is érdeklődök hátha valaki tud valami olyasmit fontos lehet számomra. Környezetgazdálkodási agrármérnöki BSC-t fogok elvégezni és a fent említett mesterképzésre szeretnék bejutni de nem tudom, hogy bekerülhetek-e egyáltalán. Minden ezzel kapcsolatos felvételi kritériumot megnéztem de még így sem tudom, hogy a szakom megfelelhet. Közvetlenül az egyetemtől számíthatok információra ezzel kapcsolatban ?

Köszönöm előre is a válaszokat !



2016. szept. 4. 23:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen, de ez még nagyon messze van, kár ezen gondolkodnod most.

Ha nem is teljes kreditelfogadással, de részlegessel nagy esély van rá, hogy felvesznek. Kezdj el ezen gondolkodni egy év múlva, akkor már látni fogod a tárgyaidat és össze tudod vetni azokkal, amik szükségesek ahhoz, hogy felvegyenek.

Viszont az eddigi tapasztalataim alapján az egyetem azt fogja mondani, hogy nem tudják ezt előre meghatározni, jelentkezz msc-re, és majd akkor elbírálják.

2016. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!