Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik a hasznosab...

Szerintetek melyik a hasznosabb mesterszak? Marketing vagy turizmus menedzsment vagy regionális- és környezeti gazdaságtan?

Figyelt kérdés
Ez a három érdekelne, és mehetek is rájuk az alapszakom alapján, esetleg, még a forító- és tolmács, de oda gondolom sok nyelvszakos jelentkezik, mellettük nem tudom, mennyi esélyem lenne a felvételim, nekem csak nyelvvizsgáim vannak....
2010. okt. 14. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyikhez van jó érzéked? Mi volt az alapszakod?
2010. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
turizmust tanultam, de érdekel több minden is...és arra gondoltam, ha már az alapszakom turizmusos, inkább más irányú mesterszak lenne jó...de nem tudom, melyik igazán keresett szak, mennyire tudok velük elhelyezkedni...marketing tetszik talán legjobban, de félek, h csak telemarketinges lehetnék
2010. okt. 14. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Turizmus.

Ha ügyes vagy és találsz olyan részterületet ami téged érdekel, sokkal jobb megélhetésed lehet, mint a másik kettő esetén. Főleg, hogy az alapszakod is ez.

2010. okt. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Amúgy csak én nem találom, vagy a felvin tényleg nincsen semmi info még a keresztféléves képzésről? Mától lehet elvileg jelentkezni, nem?

Lehet a turizmus lesz amúgy, de a marketingen is gondolkodom, Győrben van turizmus stílusú szakirány.

2010. okt. 15. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Lassan működni fog a felvi. Kissé türelmesnek kell lenni vele :)
2010. okt. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, rájöttem:-)) nem megy minden olyan gyorsan
2010. okt. 19. 11:09
 7/7 anonim válasza:
A marketing egy divatos hülyeség, már bocs azoktól akik azzal foglalkoznak. De általában az a tapasztalatom, hogy a semmi megmagyarázására törekszik :)
2010. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!