Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egészségügyi iskola kérdés +...

Egészségügyi iskola kérdés + stb-? Milyen Egészségügyi sulit tudtok ajánlani -mindegy hol, ha kollégiumos, az is jó. Ha van tapasztalatotok, még jobb-

Figyelt kérdés

Nemrég kezdett szakközépsulimat utálom, ebben a félévben vagy a következő évben át akarok menni egy másikba. Erre apám kérdezte, hogy milyen indokkal?


KÉRDÉS:

megfelelő válasz-e erre, hogy azért mert nem érzem magam jól a közösségben.


Őszintén, szerintem ez nem béna válasz, jobbat nem tudok kitalálni mert ez az igazság, ha nem akkor ezen nem lehet segíteni.


Egyáltalán meg kell indokolnom a jelenlegi igazgatónál?


Azt megértem ha az újnál kellene, de arra már van ötletem.

Ha figyelembe veszik esetleg a 9. osztály első féléves eredményeimet, állok elébe, ha kell akkor naphosszt leszek a könyv felett és tanulok csak kerüljek egy másik EÜ-s jó suliba ami nem labirintus.



2016. szept. 6. 23:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lehet, még belerázódik
2016. dec. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!