Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövőre felvételi, szerintetek...

Jövőre felvételi, szerintetek felvennének egy jobb suliba?

Figyelt kérdés

Szerintem az évvégi átlagom olyqn 3,5 lesz kb vagy egy kicsit több..szerintetek ez nagyon rossz ? Ha 8.ban félévkor 4 fölött lesz és jó felvételit írok akkor bekerülhetek pl Nagy sanyiba? Vagy ez nagyom gáz? Nagyon elszúrt ezt az egeszet de már ninca mit tenni :(

Nem akarokbolyan suliba menni ami nagyon erős de oyanba sem mint pl.Premo...mert ez már tényleg az alja....

Tulajdon képpen kozmetikus vagy műkörmös akarok lenni mert nagyon tetszik mind a 2 szakma (anyukám fodrász úgyhogy lenne már vendégköröm) :) szerintetek mi legyen ? Mit tegyek?



2016. máj. 16. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Eloszor is ha ram hallgatsz akkor szakkozepbe menj. Megpedig azert mert ad erettsegit es szakmat is ami ugye lehet kozmetikus vagy manikuros vagy suepeszeti szak is. Aztan ez az atlag viszonylag jo viszont a nagyon eros gimikbe nem eleg( ha nem haragszol) es gyenge gimikbe meg semmit nem ernel! Vannak nagyon eros szakkozepek amik a gimnaziumoknal is jobbak! Es emellett egybol meglenne a szakmad!
2016. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem dehogy nem haragszom. :) köszi a választ :)
2016. máj. 18. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek 😉 gondolom akkor szombathelyi vagy. Egy nagyon jó felvételével bárhova be lehet kerülni, de az NLG nagyon combos iskola. Inkább keress egy jó szakgimit, ugyanott vagy, csak van szakmád is. Szombathelyen csak a Teleki Blankát tudom ami szépészeti szakgimi.

Ha ránk hallgatsz pihenteted a Nagy Lajost, nem csak az átlagod, hanem a hallottaim alapján is mondom ezt. Sokan nincsenek megelégedve a tanárokkal, viszont nagyon erős suli. Én 4,4el meg sem próbálom, mondjuk engem nem is érdekel.

A Premó meg tényleg semmit sem ér

2016. okt. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!