Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, szerintetek ez...

Mit gondoltok, szerintetek ez egy működő oktatási forma?

Figyelt kérdés

Történelem óra menete a következő:

első 40 perc: 6-7 tanuló felel

utolsó 5 perc: magánbeszélgetés a tanár illetve egy random diák között

Délután felrakja facebookra az anyagot, amiből másnap feleltet.

Csak szerintem nem lehet felkészülni így az érettségire 2 év alatt, vagy szerintetek is?



2016. szept. 8. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem a legjobb tanítási forma. Elvekben nem értek egyet a szóbeli felelettel, kit érdekel, hogy tudom-e mikor volt egy csata? Ötösre érettségiztem töriből, mégis csak az maradt meg, ami érdekes volt (világháborús dolgok, technikai fejlődések). Az pedig tény, hogy nem szabadna számonkérnie az anyagot, amit nem adott le és nem alapozhat a Facebookra. Én mit tennék? Amikor legközelebb kihívna, megmondanám, hogy tegnap nem tudtam internetezni, így nem kaptam meg az anyagot. Nyilván, magamra dühítem a tanárt és bevág egy egyest, tehát nem ez a legjobb dolog, amit lehet tenni, de mindigis ilyen voltam.
2016. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendkívül idióta tanítási forma. Felesleges állandóan feleltetni, mert ami nem érdekel, azt egy hónap múlva már úgysem tudod. Ellenben lehet állandóan stresszelni. Ha neg estiről van szó, pláne. Ott elég a félévi vizsgákra vagy nagyobv témazárókra felkészülni a munka, család mellett. Azért az óra ne állandó számonkérésekről szóljon már... A tanár tanítani van.
2016. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, pont arra jó ez így, hogy a szegény legyen proli, semmi esélye ne legyen felemelkedni (mert olyanok is vannak, akiknek nincs pénze netre)
2016. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Még annyi lenne, hogy ilyenkor nem kérik nála számon (tanfelügyelet, vagy akárki), hogy mi volt az órák témája?
2016. szept. 9. 23:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Vagy csak simán beírja, hogy felelet vagy akármi, és nem is baj, hogy nem adja le órán az anyagot?
2016. szept. 9. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!