Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit gondoltok, jövőre mennyit...

Mit gondoltok, jövőre mennyit fejlődhet a McLaren-Honda?

Figyelt kérdés
Szerintetek a dobogóért harcolhatnak?

2015. dec. 5. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok nekik, de kizártnak tartom.
2015. dec. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 veterán vas ***** válasza:

Amennyiben a két pilóta bírja idegekkel -a csapat meg pénzzel- jövőre remélhetőleg lesz néhány tisztességesen abszolvált versenyük. Ha minden rendben lesz, akkor az éves értékelésben -talán- beférhetnek az első 10-be.

Dobogó semmi esetre sem.

2015. dec. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

A dobogó még nagyon messze van, esélytelenek rá, főleg mivel szerintem jövőre is csak a Merci és a Ferrari fog küzdeni, szerintem szorosabb csatában a győzelemért és a dobogós helyekért. A lepattanóra a Williams és a Red Bull megy majd.


A McLarennek szerintem jobb esetben is csak az 5-10. helyek jöhetnek szóba. A Force Indiákkal és a Toro Rossókkal fognak csatázni egész szezonban, de talán már kevesebb technikai hibával viszik végig az évet. És kevesebb motorral :D

2015. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán sikerül több pontot szerezniük.
2015. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha sikerül javítani az autó megbízhatóságán és tudják növelni a sebességüket, akkor megérkezhetnek a középcsapatokhoz, de előrébb nem gondolnám még őket a következő szezonban
2015. dec. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy-egy dobogó kinézhet nekik jövőre, ha sikerül eleget fejlődniük. Hiába mondjátok, hogy a lepattanó az a Red Bullé és a Williamsé, ebből annyi igaz, hogy tényleg ők a 3.-4. erő. De attól még a Force India és a Lotus is tudott dobogót csípni, gyengébb pilótákkal, szóval a McLarennek is kinézhet egy-két dobogó szerintem, aztán ki tudja mennyit tudnak fejlődni, én nem gondoltam volna, hogy így el tudnak egy évet cseszni. De még így is volt 5. helyük, szóval a dobogó meglehet, de ez a "harcolhatnak" szó csalóka, mert arra ne gondoljunk, hogy ők állandó harcba lesznek a dobogóért... én arra számolok, hogy a pontokért lesznek abba, és a dobogó pedig ha kijön úgy egy verseny meglehet, egyszer-kétszer, de lehet nem lesz kaotikus év és nem mindig a Merci meg a Ferrari fogja vinni a dobogókat, ez is lehetséges.
2015. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem néha befigyelhet nekik 1-2 dobogó.
2015. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!