Egyetemen tesi?

Figyelt kérdés

Egyetemi tesi alól, hogy kell a felmentést elintézni?

Kinek írjak?



2016. szept. 9. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%

Az egyetemen nincs kötelező tesi, csak olyan helyeken, ahol egyébként is elvárt a jó állóképesség (TF, rendőrtiszti például).


Egyébként meg ennyi adatból komolyan gondoltad, hogy használható választ fogsz kapni? ...

2016. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nálunk van tesi, kötelező, (két féléves).

Gazdasági szak.

Csak arra vagyok kíváncsi, hogy kinek írjak, ez gondolom nem egyetem függő.. mármint ki foglalkozik ezzel? Tanulmányi osztály? Vagy pontosan hova írjak?

2016. szept. 9. 19:53
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

"Az egyetemen nincs kötelező tesi, csak olyan helyeken, ahol egyébként is elvárt a jó állóképesség (TF, rendőrtiszti például). "


Ez nem igaz. Majdnem mindenhol kötelező a tesi.

Nálunk is 2 félév kötelező (BME)



Kérdező:

Látom ott van a kulcsszavaknál a gerincferdülés. Menj el ortopéd orvoshoz és kérj tőle felmentést, de mondd neki, hogy az egyetemi tesi helyett fogsz gyógytornára járni :D aztán a felmentést általában az iskolaorvosnak kell leadni, de ez egyetemenként eltérő lehet.

2016. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

"Az egyetemen nincs kötelező tesi, csak olyan helyeken, ahol egyébként is elvárt a jó állóképesség (TF, rendőrtiszti például"

ha fingod nincs minek írsz a kérdéshez?

am ki lehet ízt bírni ,te választasz sportot és nem kell megerőltetni magad csak benntenni kb.

2016. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
azt*
2016. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

20:08 -as vagyok, lehet félreértettem. Van már felmentésed csak nem tudod, hogy kinek írj?

Ha megmondod, hogy hova jársz, akkor keresek neked egy emailt vagy telefonszámot.

2016. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Debreceni egyetem.

Már az orvosom kiállította a felmentést, illetve kértem a háziorvosomtól is. Csak nem tudom, hogy hova kell leadni, vagy kinek elküldeni. :)

2016. szept. 9. 20:46
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
bocsi én is félreértettem, vidd a to-ra sztem ott el kell fogadják.
2016. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
2016. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Mostmár csak azt nem tudom, hogy ezt mennyi idő alatt bírálják el? Mivel akkor nem tudom, hogy mit vegyek fel a neptunban. :)

2016. szept. 9. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!