Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen hogy működik a tesi...

Egyetemen hogy működik a tesi óra?

Figyelt kérdés
Egészen konkrétan semmit nem tudok hogy hogy működik, annyit hallottam hogy lehet választani sportok közül. Ha ez így van akkor milyen sportokat tudok választani?

2013. okt. 3. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Egyeteme válogatja
2013. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg egyetemfüggő. Sok helyen x félévnyi sportolás kötelező, ezért általában kredit jár, és nagyon sokféle sportot lehet űzni. Én az ELTE-n vagyok, itt nem kötelező a tesi, szóval csak az vesz fel valamilyen sportot, aki szeretne, fizetni is kell érte (viszont kredit a legtöbbért itt is jár). Szerintem az adott egyetem honlapján próbáld meg megtalálni a sportolási lehetőséget, mert tényleg nagyon sokféle lehet.
2013. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen ezt sejtettem hogy egyetemfüggő

2. válaszoló: Én is ELTE-re gondolok menni (vagy esetleg Szegedre) nem tudod véletlen hogy valamilyen küzdősport van-e? Alapból én boxolok és nem szeretném abbahagyni azzal hogy elköltözök itthonról. Bármi ami küzdősport.

2013. okt. 3. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Ezeket nézd át:

[link]

[link]

2013. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld pacsi!
2013. okt. 3. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Látom már hozzászólt egy ELTÉs, de azért leírom nálunk hogy van :)

Itt két félév tesi a kötelező, amit teljesíteni is kell, 0 kredites. Viszont lehet választani elég sok sportfoglalkozás közül, szóval ha van meghirdetve valamilyen küzdősport arra is tudsz menni :)

2013. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És ez a két féléves kötelező tesi miről szól? Miket csináltok?
2013. okt. 4. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!