Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit tanultok naponta /...

Mennyit tanultok naponta / hetente főiskolán / egyetemen?

Figyelt kérdés

Milyen szakra jártok?

Hanyad évesek vagyok,illetve nektek melyik év volt a legkönnyebb és legnehezebb?

Az első év a nagyrosta,akkor esik ki a legtöbb ember? Az a legnehezebb év vagy a többi még nehezebb lesz?



2016. szept. 10. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Idén kezdtem, Pénzügy és számvitel.

Naponta átlag 3 órát tanulok, illetve próbálok figyelni az előadásokon.

2016. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

5. Féléves mérnökinfós vagyok.

Bejárok órákra, plusz vannak saját hobbi projektjeim, szóval tanulásért tanulni nem szoktam. A tárgyakra majd zh vizsga előtt egy napot/hetet.


Szerintem a harmadik Félév volt a legkönnyebb


Igen, de folyamatosan esnek ki.


Az a legkönnyebb. Nem azért buknak ki az emberek mert húde nehéz lenne, hanem mert minden hülyét felvesznek

2016. szept. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nemzetközi tanulmányok mester, 1. félév

BA-n már lediplomáztam. A második félév volt a legkönnyebb. A legnehezebb vizsgaidőszak az ötödik volt, mert külföldön voltam cserediák, kint és itthon is teljesíteni kellett. Az utolsó félév meg úgy összességében volt nehezebb, mint a többi, sok minden volt egyszerre, az államvizsgát sem kívánom vissza. :D

Tárgyfüggő nálam mindig, hogy mennyit tanulok. Volt olyan tárgyam, amiből előtte nap átnéztem a megadott kérdéseket, de volt olyan is, amit már év közben elkezdtem tanulni. Sajnos még mindig halogatós típus vagyok, így sokszor nem hagyok elég időt magamnak, utána meg jöhet az idegeskedés. Háromszor éjszakáztam eddig: két szigorlatnál, meg az államvizsga előtt, ezt mindig igyekeztem azért elkerülni.

2016. szept. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én az első hetemen vagyok túl - anglisztika - de még semmit nem tanultam, annyi volt, hogy olvastam egy félórát, mert volt egy kötelező teória filozófiára, de egyébként a héten még semmi érdekes nem volt úgyhogy alig kellett valamit is tanulni
2016. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!