Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Szakelágazás az egyenlő a...

A Szakelágazás az egyenlő a szakmával?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám hogy bejelentkeztem érettségire(Levelező), és eleinte azt mondták hogy csak 2 éves lesz, mivel alapból már van egy szakmám, és azt be lehet számíttatni, de most mikor elkezdődött ténylegesen a oktatás mondták hogy kavarodás van, és mégis csak 4 éves lesz a képzésem, mert Élelmiszer vegyiáru eladó vagyok, és ez egy szakelágazás nem egy szakma, de ahogy olvastam, minden szakelágazásnak az alapja egy szakma, és ezen belül én tudok választani, hogy milyen specifikációt kívánok tanulni. Az lenne a kérdésem hogy szerintetek is jól gondolom-e, illetőleg ha igen hol találok olyan törvényi leírást, amellyel be tudom bizonyítani hogy ez így van?

#Szakelágazás
2016. szept. 11. 15:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!