Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi. úgy hogy semmit...

Érettségi. úgy hogy semmit nem tanultam eddig?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztek (Középsuli infós szak) úgy hogy ez előtt 9-11 osztályos koromig ig szinte semmit nem tanultam, mindenhol általában puskáztam, kivéve töri meg matek.(ezekből általában meg volt a 2es 3as..) és azt szeretném kérdezni hogy elég ha tételeket megtanulom?... mármint mennyit fog számítani hogy eddig nem tanultam?

2016. szept. 12. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
En se tanultam semmit es 3 4es es 2 5os lett. Ne izgulj!
2016. szept. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is, szomorúnak tartom hogy egyesek 0 tudással leérettségiznek. Így kerülnek sokan a diplomások közé is 0 tudással. Na de ennyit a negatív megjegyzésekből.


Nyelvből nem biztos hogy át fogsz menni ha tényleg semmit sem tudsz. Eleve meg sem tudod tanulni a tételeket, ha neked totál "kínai" ami oda van írva. Még ha meg is tudod tanulni, az írásbelin simán megbukhatsz, mert az nem a tételekből van. Egyébként ismételj amennyit csak tudsz, rengeteg videó van fent a neten is. A tételeket tudd betéve, így azért átmész.

2016. szept. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez attól függ mennyire vagy inteligens vagy inkább művelt. Engem középsuliban átlökdöstek kettessel szinte mindenből, aztán érettségin meg összehoztam 4-es feletti átlagot... és szerintem ha 4-5napot foglalkoztam az átolvasással lehet sokat mondok.

De én ilyen típus vagyok. Azért voltam kettes mert nem csináltam meg sose a házit meg nem készültem semmire. Puskára se vettem a fáradtságot, viszont órán figyeltem meg otthon is szabadidőmben sokat foglalkoztam azzal ami érdekelt. Aztán most egyetemen vagyok és megnyugtatlak hogy az az anyag amit tudnod kéne inkább vicc kategóriájába tartozik. Ja és hozzáteszem nálunk azok akik végig 4-5-ösök voltak szarabb egyetemre jutottak be mint én :)

2016. nov. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!