Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljam meg könnyen a...

Hogyan tanuljam meg könnyen a törit?

Figyelt kérdés

bejelentette a tanár hogy ebben az évben sokat írunk dogát. órán figyelek de mégsem tudom hogy miről beszél és semmit sem jegyzek meg. itthon hogyan lenne érdemes tanulni? vannak leckék is meg évszámok is. szerintetek?

Légyszi hanyagoljátok a sértő kommenteket



2016. szept. 12. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Órán mindenképp legyél aktív, ha valami nem tiszta, kérdezz bátran! Én szeretem lejegyzetelni az órai anyagot, vagy ha túl gyorsan beszél a tanár, kövesd a szemeddel a tankönyvben és húzd alá a fontosabb dolgokat. Egyébként pedig a töri tipikusan olyan dolog, ami otthoni gyakorlás nélkül nagyon keveseknek megy :/ Le kell ülni és megtanulni. Próbálj ne halogatni, hanem légy naprakész, minden óra után vedd át otthon az anyagot. Ha valamit nem értesz vagy egy-egy esemény különösen érdekel, nézz utána neten, keress kisfilmeket, videókat, ezekből is sokat lehet tanulni :)
2016. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de és itthoni praktikákat tudnál nekem irni?
2016. szept. 12. 20:10
 3/4 meszike91 ***** válasza:
47%
Érdeklődés hiányában elég nehéz.
2016. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Drága, nem olyan bonyolult ez :) Különböző praktikáktól még nem fog megjönni az érdeklődés. Egyszerűen leülsz, elolvasod a tankönyvet, majd megpróbálod magadnak vagy valakinek visszamondani. Ha nem megy, elolvasod újra, és így tovább, amíg meg nem jegyzed. Érdemes jegyzeteket készíteni füzetbe, röviden leírni a könyv tartalmát.
2016. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!