Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tanuljam könnyen a törit?

Hogyan tanuljam könnyen a törit?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindenkinek más a tanulási módszere de szeretném valahogy gyorsabban tanulni most 7.-es vagyok és apáczai könyvünk van ami nem a legjobb.

2015. febr. 2. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
csinálj egy időgépet,és menj vissza abba a korszkaba amit épp vesztek,és belemegy az elsórvasd agyadba
2015. febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
27%
film, film, film! de ne doksi, az olyan mintha olvasnál
2015. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
én általában jegyzetelni szoktam azt amit a tanár mond.
2015. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Firedoom ***** válasza:
A világháborúkat Sabaton hallgatástól tanultam meg (természetesen nem mindegyik részét, de sok a történelmi témájú). A rizsára nincs jó módszer. Persze jó ha béka van meg stb, de azt nem lehet megtanulni. Háborúknál meg keresd az ok okozatot! Józan paraszti ésszel ki lehet találni mi történhetett.
2015. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is a tanár által lediktált jegyzetet tanultam meg +elolvastam hozzá a könyvet.
2015. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is jegyzetet és tankönyvet olvasom át és tanulom de most már akkor megpróbálom a filmet:)😆☺😊
2015. febr. 2. 18:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Én gimiben (két tangyelvű, tehát elég nehéz) úgy csináltam, hogy kiemelővel kihúztam a dolgokat, aztán ha vége lett a fejezetnek, akkor írtam egy 1-2 oldalas vázlatot. Az adatok mind benne voltak, de nem tömény szövegként, hanem vázlatpontosan, nyilakkal, a különböző szakszavak összeszedve a magyarázatukkal. Ez mind szépen, rendezetten leírva. Pár perc volt csak átolvasni, szóval óra előtt is meg tudtam csinálni párszor, ráadásul jegyzetelés közben is sok dolog megmaradt a fejemben.
2015. febr. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En azt csinaltam h hallas utan azonnal jegyzeteltem rovid kulcsszavakba (altalaban en voltam az egyetlen aki ertette is a jegyzetem) es akk rogton van egy kesz jegyzetem amit ha kell atolvasok az adatok miatt de am megjegyzem a lenyegi tortenest. Ha dotografikus a menorias mint nekem akk segitenek az abrak is. En tudom h tankonyvbol nehez tanulni ezert az egyszeruseg kedveert elo se veszem ;D a filmet en is javasolnam csak h pl bevesodjon az agyadba h ki kinek volt a kortarsa
2015. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2015. febr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jan1k4papa válasza:
Fogodmagad leulsz es ha erdekel is akkor konnyen megfogod tanulni nem tudom hanyadikrol van szo de azt tudnod kell 80% a mese en mar elvegeztem az iskolat sot diplomam is van keltse fel az erdeklodesedet tanulj szorgalmassn es menni fog de a legfontossab hogy elkepzeld agyba lasdbele magadat a dolgokba :) hogy mi miert van es menni fog
2015. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!