Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire kell erős gyomor az...

Mennyire kell erős gyomor az orvosira?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek és ha minden jól megy akkor az orvosira mennék. Egyedül az tart vissza hogy nem tudom mennyire bírom az ilyen dolgokat. Mennyire lehet megszokni?
2016. szept. 12. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvosegyetemet végzett "hozzáértők" szerint nem gyomor kell oda, hanem segg.
2016. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valaki már egy vérvételtől elájul, akkor bajos a dolog. De én nem sok olyan embert láttam, aki kifordult volna a boncteremből...
2016. szept. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalat az, hogy ha először nem is bírod pl. a vérvételt vagy a patológia gyakorlatot, előbb-utóbb megszokod. Ez még senkit sem akadályozott meg az orvossá válásban.
2016. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nálunk mondjuk szoktak potyogni az emberek patológia gyakorlaton, de valahogy kibírható az a heti másfél óra. megcsinálod, aztán max olyan területet választasz, ahova nem kell gyomor
2016. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anatómia gyakorlat nem durva, hiszen azok tartósított tetemek, ott csak mar a formalin. Patológia más tészta, ott lehet szép dolgokat látni
2016. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!