Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkaügyis tanfolyamoknál 2...

Vy kérdése:

Munkaügyis tanfolyamoknál 2 tanfolyamvégzés között mennyi időnek kell eltelnie?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ha továbbra sem sikerül normális, élhető munkát találnom, akkor mikor jelentkezhetek ismét tanfolyamra a munkaügyi központban? Nemrég fejeztem be egy 5 hónapig tartó tanfolyamot, de eddig még nem találtam vele munkát, és mivel jó dolog több lábon állni, így képezném még magam - ha már egyszer van rá lehetőség.

Viszont hallottam már olyat, hogy fél évet várnom kell, mielőtt jelentkezem egy újabb tanfolyamra. Mások viszont azt állítják, hogy legalább annyi időnek kell eltelni, amennyi az előző tanfolyam képzési ideje volt, szóval esetemben 5 hónapot kell várni. Megint mások szerint pedig duplaannyi időnek kell eltelni, szóval 10 hónapnak...


Egyelőre még semmiképp sem aktuális a dolog, munkahelyet keresek és dolgozni szeretnék, így csak érdeklődés szintjén kérdezem, mielőtt még bárki letámadna, hogy miért nem a munkaügyiben érdeklődöm... Ott is fogok, amint igazán aktuális lesz, de addig is érdekel, hogy tud-e erről valaki valami biztos infót.

Előre is köszönöm nektek. :)



2016. szept. 12. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Van erre valami szabály?
2016. nov. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy van... :/ Mivel úgymond "fizetést" kapunk, amiért oktatásra járunk, és hogy ne legyen az, hogy az ember meg se próbál munkát keresni, hanem eltengődik az oktatásra kapott pénzekből is, és gyűjtögeti a végzettségeket... :/ (Gondolom én...) Úgyhogy biztosan meg van szabva, hogy mennyi időnek kell eltelnie 2 tanfolyamvégzés között. De lehetséges, hogy hamarosan ezt is meg fogom érdeklődni, mert azóta sem tudtam normális, tartós munkaviszonyra szert tenni...
2016. dec. 3. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!