Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem vettem fel az első...

Ha nem vettem fel az első félévben 1 ajánlott, és kötelező órát, és megszűnik a szakom jövőre, akkor mi történik?

Figyelt kérdés
Nemtudok bejárni arra az órára. Csak elmélet. Inkább vegyem fel és ne járjak be és próbáljam meg valahogy pótolni?SOS. ma zárul a tárgyfelvételem. Köszönöm

2016. szept. 13. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mi az egyetem szándéka. Lehet, hogy bizonyos tárgyakból még fog indítani utolsó kurzusokat a lemaradó hallgatók miatt. Nyilván teljesítened kel az előírt tárgyakat, bár az ájánlottat nem értem, ha az szabadon választható, akkor választhatsz más helyette, ha kötelezően választható, akkor is ha van másik helyette. Egyetemen a TO-t kérdezd meg mi lesz jövőre a lemaradókkal. De szerintem vedd fel, ha nem kötelező bejárni, azt valahogy megoldod (ha félévközeben kell zh-kat írni belőle, vagy ha nem), mert különben lehet 1 évet is lemaradsz talán.
2016. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
inkább felvettem. Ha nem sikerül megtanulnom akkor is 2. félévben nagyobb valószínűséggel indítanak spec kurzutst.
2016. szept. 13. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Melyik szak?

Hogyhogy megszűnne?

2016. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!