Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Hogy tudtok...

Egyetemisták! Hogy tudtok másfél órán keresztül figyelni előadásra?

Figyelt kérdés

A feléig talán nem ásítozom, de utána... aztán elkezdek mindenfélén gondolkodni, vagy mobilozni.

Érdekel a szak, egyszerűen csak odafigyelési problémáim vannak...


2016. szept. 14. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam.

Pláne a még ennél is hosszabb gyakorlatokon...rémálom volt.

2016. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 30 percig tudok max, utána tartok egy 5 perc szünetet (eszem-iszom, telefon, pihi), aztán tudom folytatni.
2016. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó volt a tanár, akkor simán. Ha unalmas volt, akkor vittem be magammal kávét, meg jegyzeteltem, az eltereli a figyelmet az unalomról.
2016. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha nem tartott a tanár szünetet (márpedig a többség ált. megszavazta, hogy ne tartson), akkor bármilyen érdekes is volt az előadás, maximum egy óra után nem bírtam koncentrálni. De azért sikerült elvégeznem az egyetemet:DD
2016. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Sehogy. :D

Még ha érdekes volt a tárgy akkor sem, mert nagyon ritka, hogy emellett még a tanár is jó előadó legyen.

2016. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerül sose figyelnem végig az órán. Egyszerűen lehetetlen. :D
2016. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én gazdasági szakon vagyok, és ami reál tárgy, meg nyelv, azokon egyszerűen iszom a tanárok szavait, tehát tudok figyelni. Ha gyakorlat van, akkor nem is tudok másra koncentrálni, hiszen feladat van.

De pl bizonyos kötvál tárgyak annyira nem érdekelnek, hogy ha akarnék, sem tudnék figyelni.

2016. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6-os hozzászóló vagyok. Az kimaradt, hogy joghallgató vagyok.
2016. szept. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha jó a tanár és nem is olyan fontos tantárgy, akkor nagyon könnyú figyelni. amúgy meg másik órára viszek tanulnivalót
2018. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!