Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elfelejtettem beiratkozni...

Elfelejtettem beiratkozni fősulira. Ez most akkor automatikusan passzív félévnek számít majd?

Figyelt kérdés

Szeretnék kérvényt leadni, hogy esetleg mégis aktívként folytathassam ezt a félévet, de már lehet, hogy nem fogok beleférni a határidőbe.


Előre is köszönöm!


2016. szept. 14. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hanyad éves vagy? Ha egyáltalán nem iratkoztál be elsősként, akkor passzív se vagy. Ha csak a neptunba nem váltottad át aktívra, akkor passzív.
2016. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Utolsó, bocsi, azt nem írtam.

Akkor ez passzív?

Köszi, hogy írtál, egyébként!

2016. szept. 14. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom igen, de kérdezd meg a to-t.


Én váltottam anno passzívról aktívra két hét késéssel. Be kellett fizetnem pár ezret a késedelmes tárgyfelvételért, plusz az összes tárgyat tartó tanártól kellett külön engedélyt kérnem, hogy felvehessem késve a tárgyakat. Nem tudom ez minden egyetemen így működik-e, de szerintem megengedik.

2016. szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, igen nálam is ez a baj, hogy össze kell szednem a tanároktól az aláírásokat, de lehet, hogy az már nem lesz meg a határidő végéig. :( Meg a határidőt is össze-vissza mondják... Vagy azt sem tudom, hogy az aláírásokkal esetleg ráérek-e még, úgymond, hogy ezért akkor ne hagyjam inkább az egészet annyiba, mert a "regisztrációs hetet követő 1 héten belül szerepel" az utólagos tárgyfelvételi lapon, és abban szinte már esélytelen, hogy meglesznek az aláírások.

Bocsi, hogy ilyen hosszan írtam le ,de még egyszer köszi, hogy segítettél!

2016. szept. 14. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!