Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szomatapedagógus (gyógypedagóg...

Szomatapedagógus (gyógypedagógus) lemondása hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Jár a fiam gyógypedagógushoz minden héten heti 2 órát gyógytornára. De már nincs rá szüksége mert itthon is tud egyedül tornázni önállóan. Ez a gyógytornász már elsős kora óta jön hozzá de én nem igényeltem hanem elvileg azért jön hozzá mert testi fogyatékos (az egyik lába rövidebb, és az egyik kezéről hiányzik két ujj). Hogy tudnám lemondani ezt a gyógytornászt mivel már a fiamnak nincs rá szüksége? Hozzáteszem azt is hogy olyanokat tornáznak amit sok ember megcsinál otthon is (felülések,lábemelés,stb.) ezeket még én is megcsinálom otthon. Mi a véleményetek hogy tudnám lemondani ezt a gyógypedagógust?

#torna #testnevelés #gyógypedagóus
2016. szept. 17. 14:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!