Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem mentem el beiratkozni,...

Nem mentem el beiratkozni, mégis folyamatosan jönnek az értesítők. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak a legutolsóként megjelölt képzésre vettek fel, amit úgy ítéltem meg, hogy nem éri meg elkezdeni. Éppen ezért nem mentem el beiratkozni, nem jelentem meg egyszer sem személyesen, és nem is írtam alá semmiféle hallgatói szerződést. A Neptunos email-ek viszont folyamatosan jönnek. Kellene valamit tennem? Esetleg jeleznem, hogy nem iratkoztam be, vagy ez majd idővel megszűnik?

2016. szept. 23. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jelezned kene vagy allits be spam szurot. Illetve szerintem 1 felev utan ugy is rajonnek de ha meg most is kapsz nem hiszem h elobb abba hagyjak.
2016. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelezd nekik, h ne küldjenek értesítéseket

(mivel be sem iratkoztál)

2016. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És elég, ha ezt email-ben jelzem? Mondjuk a titkárság felé? Vagy a Neptunhoz írjak?
2016. szept. 24. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!