Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben vajon mennyit...

Ebben az esetben vajon mennyit kell fizetnem? Az egesz felevet?

Figyelt kérdés

Most kezdtem De-gtk-n fosz kepzesben, levelezon az elso evem. de nem megoldhato ez nekem. Meg egy honapja se megy az iskola. Ha most ott hagyom, mennyit kell fizetnem, mivel osztondijra vettek fel. Semmi szerzodest nem irattak ala vele. Csak egy beiratkozasi lapot kellett, amin szo nem volt az osztondijrol.

Valaki tudja, hogy ilyen esetben mi tortenik?


2016. szept. 24. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A beiratkozási lapon volt rajta a jogszabály, amivel elfogadtad hogy fizetsz, és ja, a félévet kell leperkálni.
2016. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az en beiratkozasimon ilyen nem volt.
2016. szept. 24. 09:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, okt 15-ig az állami ösztöndíjas képzéseket ott lehet hagyni következmény nélkül, de kérdezd meg a Tanulmányi Osztályt, az a biztos!
2016. szept. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Első félév végéig ott lehet hagyni fizetési kötelezettség végéig..ha október 15-ig iratkozol ki, akkor még állami félévet sem vesztesz.
2016. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
*fizetési kötelezettség nélkül
2016. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!