Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Le tudná valaki írni nekem...

Le tudná valaki írni nekem pontosabban, hogy a közgazdaság miről is szól? Valaki aki ezt végezte?

Figyelt kérdés
Milyen érettségi szükséges hozzá? Ha majd elvégezem és munkát szeretnék, akkor milyen területeken helyezkedhetek el vele? Külföldön is találhatok munkát, ha ebből diplomázok? Én nem vagyok jó reálos, matek is kell hozzá? Vagy nem mindegyik ágához? Illetve matek érettségi? Előre is köszönöm a felvilágosítást :)

2016. szept. 25. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A közgazdaságtan konkrétan a gazdaság működéséről szól. Az általános közgáz szerintem ma már nem olyan értékes, speicalizálódott területei hasznosabbak a gyakorlatban.

Matek bizony kell hozzá.

2016. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha nincs érettségim matekból akkor nem vennének fel egy ilyen egyetemre? Társadalom tudományokon vagyok én most,nagyon szeretem, és úgy gondolom, már késő lenne reál osztályba mennem, és nem is megy olyan jól nekem az, de úgy tudom hogy ebben az osztályban is lehet közgázból érettségizni, így nem vesznek fel egyetemre?
2016. szept. 25. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
A felvételi követelményekkel kapcsolatban mindig a felvi.hu oldalt keresd. Az itteni válaszadók zöme (beleértve engem is) nem leszünk képesek olyan naprakész információval szolgálni az aktuális felvételi rendszerrel kapcsolatban, mint ők. Márpedig az mostanában évről-évre változik.
2016. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!