Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni 9 éves munkaüg...

Mit lehet tenni 9 éves munkaügyi központos tartozás esetén?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy jártam egy M.K. által indított tanfolyamra, de nem fejeztem be. Ekkor 17 éves voltam, azóta már volt több munkahelyem stb. Anno kértem részletfizetést, amire semmilyen válasz nem érkezett. Namármost voltak tartozásaim amiket rendeztem ez alatt a 9 év alatt, ez maradt csak. Minden évben jön egy levél miszerint ennyi és ennyi "adótartozás" van, ez amúgy az illetékes önkormányzattól jön jegyzői pecséttel. Viszont nem tettek semmit, nem tiltottak pedig jó ideje ugyanott dolgozok. Az lenne a kérdésem hogy nem évült ez még el? Nem lehetne valahogy megúszni? Elég sok dolgot kifizettem már, de ha ezt a közel kétszázezret nem kéne annak nagyon örülnék. Ilyen papolást hogy " az adófizetők pénze fizesd vissza" nem kérek, én is adófizető vagyok és vonnak le elég f***ságot hogy ne érdekeljen a dolog. Köszönöm az értelmes válaszokat!

2016. szept. 25. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel minden évben kapod róla az értesítést, így nem évült el.
2016. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!