Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkaügyi központ tartozás....

Munkaügyi központ tartozás. Mit tehetnek, ha van 300 ezer Ft tartozásom a Munkaügyi Központnak?

Figyelt kérdés
Úgy volt ez az egész, hogy vagy 5 éve jártam egy tanfolyamra, amit végig is vittem, de nem tudtam elmenni vizsgára, mert álláslehetőség miatt külföldre utaztam. Kaptam még egy új vizsgaidőpontot, de akkor is kint tartózkodtam. A külföldi munkáltató nem adott semmilyen igazolást hogy ott voltam náluk, a próbaidő miatt. Ezért nem tudtam bizonyítani, hogy miért nem mentem el vizsgára. Befuccsolt a külföldi meló. Hazajöttem, nem adtak újabb lehetőséget a vizsgára. 4 éve követelik a 300 ezret. A munkaügyi központ már vagy 2 éve átadta önkormányzati végrehajtása, megkérdezték van e jövedelmem, ingó, ingatlan. nincs semmi. Évek óta ez megy. Mi lesz ennek a vége?
2014. febr. 5. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudsz törleszteni visszafizetni ?
2014. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Részletfizetést nem lehet kérni esetleg?
2014. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Talán nem sokár elévül az egész

(Csak ki kell várni)

2014. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes lehet így élni már 5 éve...
2014. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért érdekes így élni?... Igen kaptam, de nagy összegűek lennének a törlesztő részletek, amit nem tudok kifizetni. Kértem egy könnyített részletfizetést, azt meg nem adták meg.
2014. febr. 5. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

5 éve nincs semmi jövedelmed, nincs semmi a neveden... Nehezen hihető!

Miért nem dolgozod le??? Az önkormányzatnál van erre is lehetőség! Szerintem Te csak meg akarod úszni ezt! Jó volt tanulni az adófizetők pénzén, de amikor neked is tenni kellene valamit ha már itt élsz, akkor hirtelen eltűnik minden a nevedről és még munkaképtelenné is válsz... Ugyan... mondd már meg miért nem dolgozol?

2014. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van jövedelmem, de nem csinálnak vele semmit. Bankszámláról nem tiltanak, mivel csak meghatalmazott vagyok a kártyán.
2014. febr. 5. 16:13
 8/8 A kérdező kommentje:
A közmunkát megérdeklődöm. Egyébként járt már így 2 ismerősöm is. Nekik sincs semmi..már levelet se kapnak.
2014. febr. 5. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!