Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem megy az egyetem. Ki...

Nem megy az egyetem. Ki akarok iratkozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly bejutottam a sote gyogyszeresz karara. Nem foglalkoztam az egesszel kb megbuktam mindenbol. Iden ujra elkezdtem dw most megint semmi kedvem az egeszhez. Ugy erzem utalom ezt az egesz egyetemet mindennel egyutt. Inkabb tanulnek orvosnak de igazabol az se akarok lenni. Elvesztem igazabol telhesen az eletem tobbi teruleten is elvesztem. Nem erzem jol magam sehol.
2016. szept. 30. 23:57
 1/1 anonim ***** válasza:
En is kiestem a sulibol, mert nem volt hozza kedvem. Egyszeruen nem tudtam, hogy mit akarok, es azota is dolgozok kulfoldon. Mostmar tudom, hogy mit akarok, es jovore megyek haza, hogy befejezzem a tanulmanyaimat, es dolgozhassak tovabb. Az en esetemben ez 18 eves koromban tortent. Nem tudtam eldonteni mit akarok csinalni a jovoben, ezert kiestem. Neked is dontened kene hamarosan, tudd meg, hogy mit szeretnel csinalni, es azon az uton haladj tovabb. En az epitesvezetest valasztottam :)
2016. okt. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!