Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem zh-k, milyen az első...

Egyetem zh-k, milyen az első időszak?

Figyelt kérdés

Más is tudja előre, hogy van amiből csúnyán elhasal az első zh-n? :D

Én a matekkal vagyok így, a tanár nagyon úgy áll hozzá, hogy ezt is tudjuk, már azt is tudjuk, nembaj, hogy nem voltam emeltes de még azt is tudnom kell, mert nem "nehéz", stb.

Csak abban reménykedem, hogy ha kirakja a jegyeket, lesz rosszabb az enyémnél xD



2016. okt. 2. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem nem első félévben, de az irányítástechnika volt ilyen, hiába jártam be szorgosan minden elméleti és gyakorlati órára, egyszerűen felfoghatatlan volt az egész, fogalmam nem volt semmiről.

Az első matek zh-mra azt hittem, hogy szinte hibátlan lesz, mert minden feladatot megoldottam, aztán jött az eredmény - kapa. :-)

2016. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!