Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Annyira elegem van a tanárokbó...

Annyira elegem van a tanárokból! Miért utálnak ennyire?

Figyelt kérdés
Igen sajna már tettem fel hasonló kérdést de nem kaptam hasznos választ :( És egyre durvul amit csinálnak. Matekon a tanár egész órán figyel és egyszer csak felsorolja az osztálynak hogy én miket csináltam. Angolon a tanár folyton az én feladataimat nézi hogy mi van kész mi nincs, és mikor szinte senkinek sincs kész rendesen nekem fenyegetőzik.. A tesitanár meg szinte írja hogy mikor nem csinálom jól amit kell.. Kikészítenek mihez kezdjek? Nem tudják hogy így is elég sok bajom van, és ezzel teljesen kicsinálnak. Ez csak pár példa volt a sok kötekedés közül...
2016. okt. 4. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Odamentél beszélni velük négyszemközt? Akármelyikhez? Egyszer is?
2016. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ugyan mit mondjak? tanárnő kérem ne tessék már gyűlölni mert elveszi az életkedvemet..?
2016. okt. 4. 19:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű a helyzet. Nekem gimiben a fizikatanár volt aki kb. 4 évig szivatott. Az első felvetés alapján elgondolkoztam milyen lett volna beszélni vele...

Az is igaz, hogy a tanárok is emberek, szóval előfordulhat olyan, hogy valaki nem szimpatikus nekik és nem tudnak mit kezdeni, vagy észre se veszik hogy bunkók.

Egy biztos: Mikor vezetni tanultam, 17 évesen, a vezetés oktatóm letapizott állandóan. Tiniként nem voltam olyan talpraesett, meg paráztam is magától a vezetéstől, úgyhogy valahogy sose szóltam rá, pedig nyilván baromira frusztrált. Egyszer mikor a combomat kezdte fogdosni valahogy megkérdezte, hogy zavar-e és végre sikerült kinyögnöm, hogy IGEN. Valami olyasmit reagált, hogy "na végre", és abbahagyta. Utána esett le, mikor már kiláttam a fejemből az idegbajtól, hogy kb. arra várt mikor szólok már, hogy hagyjon a búsba békén.

2016. okt. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!