Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi most pontosan a kezdő...

Mennyi most pontosan a kezdő pedagógusok bére?

Figyelt kérdés
Egyetemi végzettségűekre gondolok.

2016. okt. 6. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
2016. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

olyan jól tudtok linkelgetni, mi lenne, ha egyszer valaki konkrét választ adna?

Tehát bruttó 196 ezer?

2016. okt. 6. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Mégis mire gondolsz?

Hogy oldalakon keresztül írjuk le neked azt, amit a linken magad is látsz?

2016. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

br. 177 118

de igazuk van az előttem szólóknak. Ugyanez van a táblázatban is...

2016. okt. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az egyetemi végzettség szerintem a mesterfokozatnak felel meg, nem a "felsőfok alap"-nak...


Nem oldalakon keresztül... ha egy kezdő tanár leírná, hogy ő személy szerint mennyit keres, az pont elegendő lenne. A táblázatot én is látom, de nem tudom, hogy van-e valami plusz juttatás, vagy egyéb tényező, amit figyelembe vesznek a bér alakulásánál.

Azért köszi!

2016. okt. 7. 08:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Mesterfokozat a mesterképzést jelenti..

Én is nyáron végeztem pedagógusként, mesteren vagyok. Tudom, hogy melyik kategóriát kell néznem.

Felsőfok alap, az az egyetem alapképzési, ha ismerős az a jelzés, hogy: BA, vagy reál tudományok esetéb BSc.

De ha ennyire tudod, hogy szerinted mestert kell nézned, akkor miért nem láttad ki a táblázatból, hogy még a ped 1 nulladik szakaszában vagy, a gyakornoki fokozatban? ...

(4. voltam)

2016. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúg meg van olyan, hogy nettober.com

Itt ki tudod számolni, mennyit kapsz készhez

2016. okt. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, mesterfokozattal bruttó 196 100 Ft. Ez 130 000 körüli nettó. Tudom, mert én is ezt a fizetést kapom :)
2016. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. okt. 9. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!